• černá popelnice- směsný odpad- vývoz jednou v týdnu a to v noci z pondělí na úterý
  • hnědá popelnice - bio odpad - vývoz jedenkrát za 14 dnů a to též v noci z pondělí na úterý (každý sudý týden) - první jarní svoz bio odpadu je 2.4.2019.

Pramen Sadky v Prokopově ulici je v provozu každý den v době od 9:30 do 10:30 a od 15:00 do 16:00. V zimním období je pramen mimo provoz. Provoz byl obnoven 2.4.2019.

Svátek má Zita

• Den, kdy mluvíme jako piráti

Zítra má svátek Oleg

19. 9. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne až oblačno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.

TÝDEN: 2020

SVOZY:

SBĚRNÉ MÍSTO V ULICI POD BORY
Odpadní místo pro sběr velkoobjemového odpadu pro občany města Sadská se nachází
v ulici Pod Bory vedle čistící stanice odpadních vod. Na tomto místě je možné ukládat
velkoobjemový směsný odpad a nebezpečný odpad jako jsou baterie, plechovky od barev
apod. Dále je možno ukládat tříděné suroviny jako je papír, sklo, plasty, polystyren, tvrdé
plasty a železo.
Zaveden je také systém zpětného odběru elektrických spotřebičů, jako jsou ledničky, u
kterých nesmí být demontován chladící systém, televizory, monitory počítačů a další drobné
domácí elektrospotřebiče.
Výše uvedený druh odpadů je možné ukládat za předpokladu, že občan má ve městě
Sadská zaplacen poplatek za odpad v příslušném roce.
Možno je též uložit pneumatiky jejichž uložení je však zpoplatněno.
Zpoplatněno je i ukládání stavební suti. Ceny jsou oznámeny v Ceníku hospodářské činnosti
města zde: prakticke-informace/ceniky/

V den státního svátku zavřeno!

UPOZORNĚNÍ PRO PODNIKATELE A ŽIVNOSTNÍKY

Každý podnikatel a živnostník je povinen mít uzavřenu smlouvu o likvidaci svého odpadu s příslušnou společností, která zajišťuje likvidaci odpadu. Je zakázáno ukládat takovýto odpad z podnikání na sběrná místa komunálního odpadu, a to včetně kontejnerů na tříděný odpad!!! Pokud podnikatel tuto ustanovení nedodržuje, tak způsobuje navýšení nákladů na svoz odpadů všem obyvatelům města a vystavuje se riziku citelné pokuty.

SBĚRNÉ MÍSTO V ULICI HLOUŠKOVA
Sběrné místo zajišťuje sběr veškerého odpadu rostlinného původu, trávy, větví a spadaného
listí. Zpravidla jde o odpad větších rozměrů, který nejde vložit do nádoby na bioodpad. Zde
může občan města, který má uhrazen poplatek za odpad v příslušném roce odevzdat zelený
odpad zdarma. Občané dovážejí na toto místo odpad samostatně. V případě, že bude odpad
odvezen na sběrné místo na základě předchozího telefonického objednání pracovníky
údržby správy majetku města, uhradí občan náklady spojené s dopravou dle Ceníku
hospodářské činnosti města
Odpad ukládaný na tento dvůr musí být bez dalších příměsí (bez papírů, plastů, igelitů).

V den státního svátku zavřeno!

Vždy od 1.12. do 15.3 kalendářního roku je toto sběrné místo uzavřeno. Od 16.3.2019 se sběrné místo opět otevírá.