Sadská - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Dočasné přemístění služebny městské policie Sadská

Po dobu rekonstrukce budovy Muzea se přestěhovala služebna městské policie do prostor bývalé pobočky České spořitelny. Provozní doba městské policie je omezena od 7:00 do 18:00 hodin od pondělí do pátku. Mimo tuto dobu se obracejte na Policii ČR.

Dočasné přemístění služebny městské policie Sadská
Po dobu rekonstrukce budovy Muzea se přestěhovala služebna městské policie do prostor bývalé pobočky České spořitelny. Po dokončení rekonstrukce se vrátí strážníci opět do budovy Muzea. Pokud na služebně není strážník k dispozici, tak volejte telefonní číslo 800 20 21 21.
Naše městská policie v současné době prochází personální obměnou. Nejen z tohoto důvodu je provozní doba městské policie omezena od 7:00 do 18:00 hodin od pondělí do pátku. V nočních hodinách a o víkendech se prosím v případě nouze obracejte na příslušníky státní Policie ČR.
Datum vložení: 17. 5. 2021 14:35
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2021 14:36