V obrazeGoogle playApp Store

Pramen Sadky v Prokopově ulici je v provozu každý den v době od 9:30 do 10:30 a od 15:00 do 16:00. V zimním období je pramen mimo provoz. Provoz byl obnoven 10.4.2018.

Svátek má Leopold

• Světový den kvality
  • Den vězněných spisovatelů

Zítra má svátek Otmar

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den tolerance
  • Den poezie

15. 11. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností.. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Informace k úhradám poplatků

Typ: ostatní
Informace k úhradám poplatků 1Od 1.1.2018 do 31.3.2018 se vybírají poplatky za psy a odpady ( trvalý pobyt, rekreační chaty, dům nebo byt, kde není hlášen nikdo k trvalému pobytu ). Nastanou-li jakékoli změny u výše uvedených poplatků, je důležité, aby občané nahlásili všechny nové skutečnosti v těchto případech:
- změna příjmení poplatníka,
- změna trvalého pobytu v rámci Sadské,
- dlouhodobý pobyt v cizině nebo mimo Sadskou ( nájemní smlouva v jiném městě ),
- dlouhodobý pobyt v léčebně nebo nemocnici,
- nástup výkonu trestu nebo návrat z výkonu trestu,
- koupě nebo prodej nemovitosti,
- přihlášení nového psa nebo odhlášení uhynulého psa.
Všechny tyto změny je nutné nahlásit a věrohodně doložit v pokladně MěÚ Sadská a to nejpozději do 15 dnů ode dne, kdy nastaly.
Dále upozorňujeme poplatníky, že pokud nebudou poplatky za odpady zaplaceny nejdéle do 31.3.2018, bude jim na základě ustanovení čl.7, odst. 2 OZV města Sadská č.2/2015 poplatek navýšen o 50 % !

Vytvořeno: 17. 1. 2018
Poslední aktualizace: 17. 1. 2018 16:56